HOME | SOCIÁLNÍ SÍTĚ | O APLIKACI | UKÁZKY | KE STAŽENÍ | KONTAKT
FAKEBOOK
(simulátor sociální sítě)


SIMULÁTOR SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Děti jsou v protředí sociálních sítí velmi aktivní - využívají je pro komunikaci s přáteli, navazování přátelství, ke sdílení informací, k vlastní sebeprezentaci, k zábavě, ale také ke vzdělávání. Sociální sítě využívají již od útlého věku. Ačkoli je věkový vstup pro využívání sítí věkově omezen (hranice 13 let), děti často tuto věkovou hranici nerespektují a využívají možností sociálních sítí již v útlém věku.Cílem aplikace je představit dětem rizikovou komunikaci, která je s využíváním sociálních sítí spojena, otestovat, jak se v rizikových komunikačních situacích děti zachovají, upozornit je na nebezpečné komunikační formy, kterým mohou být vystaveny, nabídnout jim rovněž zdroj informací, zábavy ale také poučení. Zejména je však naučit v krizových situacích správně reagovat.

Kromě interaktivní části (vlastního simulátoru sociální sítě) aplikace obsahuje také výkladovou část, která představuje uživatelům vybrané kazuistiky z České republiky, ale také ze zahraničí.
REALIZAČNÍ TÝM a PARTNEŘI

(c) Fakebook - simulátor sociální sítě 2016 - 2017

Warning: Use of undefined constant r - assumed 'r' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/local/hosting/home/e-bezpeci.cz/web/www/fakebook/footer.php on line 24
Downloads:4264