fbpx

Home Přečteno jinde Knižní novinka: Dítě v sítí - Manuál rodiče v digitálním věku aneb Jak ochránit dětskou duši před vládci internetu.

Remove

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.00 (1 Vote)

dite v sitiDaniel Dočekal a tým redakce Flowee poradí, jak reagovat na situaci, kdy největší světové firmy používají naše děti jako zdroj svého bohatství – tím, že vytváří stále víc lákadel, proč trávit čas online. Jak se zbavit digitálních závislostí, jak ochránit soukromí a hlavně proč nenechat děti v “digitální džungli” samotné? Kniha Dítě v síti je praktický návod pro rodiče, jak překlenout propast, kterou internet a mobilní technologie vytváří mezi generacemi. Co je to FOMO? Jak sociální sítě kradou dětem spánek? Proč je TikTok takový fenomén? Jak Facebook, YouTube a Instagram těží z dětí data? Jak naučit mladé poznat fake news? Kdy jsou selfie nebezpečná? Jak získat digitální gramotnost?

Projekt E-Bezpečí je vítězným projektem národního kola Evropské ceny prevence kriminality.

pohar

Partneři a spolupracující instituce

 

Generální partner projektu E-Bezpečí

logo o2

Další partneři a spolupracující instituce

 logo nadaceo2logo googlelogo msmtlogo mvcrlogo olomouclogo olomouckykrajlogo ostravalogo avastlogo hoaxlogo policielogo proglaslogo rozhlaslogo aukrologo linkabezpecilogo bsologo csoblogo pcentrumlogo microsoft bwlogo czniclogo nukiblogo podanerucelogo googleovachamp_logo.png