fbpx

Home Novinky Nové webové stránky

Remove

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.75 (2 Votes)

mini novywebMáme nový web! Ano, po 8 letech provozu našich starých neresponzivních webovek již byla změna nutná a doufáme, že proběhla k lepšímu. Obsah starého webu se nám podařilo kompletně přetáhnout do nového systému, nepřijdete tak ani o jeden z více než 1300 původních textů zaměřených na rizikové chování v prostředí internetu.

Nový web obsahuje všechny dokumenty, všechny texty, všechny kategorie, kompletní mapy a vše, co fungovalo i na webu starém. Co se nám nepodařilo přetáhnout byly štítky (tagy) a hodnocení článků (rating), které je aktuálně vynulováno. Štítky budeme postupně přidávat a obsah projíždět a ladit. Stejně tak budeme procházet i starší texty a přizpůsobovat design, proto nám odpusťte občasné ne zcela dokonalé zobrazení obrázků a ikon - ve starém weby měly fixní velikosti.

Staré webovky budou stále ještě k dispozici na http://old.e-bezpeci.cz, nebudeme je ale již aktualizovat a udržovat.

Projekt E-Bezpečí je vítězným projektem národního kola Evropské ceny prevence kriminality.

pohar

Partneři a spolupracující insitutuce

 

Generální partner projektu E-Bezpečí

logo o2

Další partneři a spolupracující instituce

 logo nadaceo2logo googlelogo msmtlogo mvcrlogo olomouclogo olomouckykrajlogo ostravalogo avastlogo hoaxlogo policielogo proglaslogo rozhlaslogo aukrologo linkabezpecilogo bsologo csoblogo pcentrumlogo microsoft bwlogo czniclogo nukiblogo podanerucelogo google/p>