fbpx

Home Z naší kuchyně Projekce filmu Seznam se bezpečně 2 v olomouckém kině Metropol pro žáky základních škol

Remove

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.50 (5 Votes)

metropol_banner

Ve středu 12. prosince 2012 se od 11:00 v olomouckém kině Metropol uskuteční projekce filmu Seznam se bezpečně 2 pro žáky olomouckých základních škol. Po projekci bude následovat beseda s tvůrci filmu, policisty, experty na internetovou kriminalitu a speciálními hosty, jejichž identitu prozradíme později... Více informací o filmu naleznete na www.seznamsebezpecne.cz.

Film je určen dětem od 12 let věku (v doprovodu učitelů či rodičů).

Vzhledem k omezené kapacitě kina Metropol je třeba se na akci zaregistrovat prostřednictvím emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Akce je realizována Centrem prevence rizikové virtuální komunikace Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci ve spolupráci s firmou Seznam, a.s., s podporou Městského programu prevence kriminality Statutárního města Olomouc.

Pozvánka ke stažení


Projekt E-Bezpečí je vítězným projektem národního kola Evropské ceny prevence kriminality.

pohar

Partneři a spolupracující insitutuce

 

Generální partner projektu E-Bezpečí

logo o2

Další partneři a spolupracující instituce

 logo nadaceo2logo googlelogo msmtlogo mvcrlogo olomouclogo olomouckykrajlogo ostravalogo avastlogo hoaxlogo policielogo proglaslogo rozhlaslogo aukrologo linkabezpecilogo bsologo csoblogo pcentrumlogo microsoft bwlogo czniclogo nukiblogo podanerucelogo google/p>